Navštívená místa

Cestovní deníky

Mexiko

Mexico 2005

První větší zahraniční cesta. Kvůli nedostatku zkušeností pro jistotu s CK Karavela. Skupina 8 lidí a průvodce. Krásné zážitky z prohlídky pyramid, měst i Karibiku.

Vietnam

Vietnam 2014

Vietnam je země s bohatou historií, kterou ale neblaze poznamenaly dlouhé roky války. Spousta je nenávratně zničeno, ale i tak se vyplatí tuto milou zemi navštívit.

Toskánsko

Toskánsko 2017

Italský region proslavený vínem Chianti. Florencie je nazývána galerií pod širým nebem, v San Gimignanu je nejlepší zmrzlina na světě a středověké věže, Siena okouzlí katedrálou.

Indie

Indie 2007

Indie člověka zahltí takovým množstvím dojmů, že má co dělat, aby je zpracoval, aby udržel rozum ve zdravých mezích. Jedinečná země, neopakovatelné zážitky. Drsné, dokonalé.

Sri Lanka

Srí Lanka 2016

Ostrov ležící pod Indií, který nabízí naprosto všechno, co si dnešní rekreační cestovatel může přát. Milé lidi, čajové plantáže, úchvatné hory, starobylé památky i skvělé jídlo.

Andalusie

Andalusie 2018

Andalusie je území Španělska, které bylo po dlouhá staletí pod arabskou nadvládou. Proto je naprosto specifické svou architekturou, gastronomií, památkami i atmosférou.

SR a Biesczady

SR a Biesczady 2007

Týdenní putování Slovenskem do Biesczad a zase zpět. Kežmarok, Bardejov, dřevěné kostelíky, Dukla, Údolí smrti, túry v Biesczadech i Slovenský ráj. Prostě nabitý program. :o)

Korutany

Korutany 2017

Do Korutan jsme se vydali především proto, abychom zjistili, jestli jsou tamní jezera opravdu tak teplá, jak se říká ve všech propagačních materiálech. Jsou. A navíc ty úžasné hory.